Álláslehetőség: Kommunikációs és ügyfélkapcsolati menedzser

Érdekel a vállalkozások világa, a startupok és az innováció? Szívesen veszel részt szakmai kiállításokon, konferenciákon, szeretsz kommunikálni és kapcsolatokat építeni? A Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány kommunikációs csapatába új munkatársat keres, az alábbi pozícióba:

Kommunikációs és ügyfélkapcsolati menedzser

Főbb feladatok:

Kapcsolattartás a partnerszervezetekkel és az ügyfelekkel

Kapcsolattartás vállalkozásokkal és startupokkal

Külsős kommunikációs aktivitások, kampányok lebonyolítása

Cikkek, szövegek írása

Social média jelenlét biztosítása, online kommunikáció

Részvétel a Közalapítvány rendezvényeinek megszervezésében

Részvétel a Közalapítvány és a partnerszervezetek rendezvényein

Részvétel külföldi üzleti utazásokon

Elvárások:

Felsőfokú gazdasági vagy kommunikációs területen szerzett végzettség

Min. 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban

Microsoft Office – Erős felhasználói szintű ismeretek

Kiváló kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség

Proaktivitás, önállóság

Képesség és hajlandóság a csapatmunkára

Amit kínálunk:

Önálló munkavégzés

Utazási lehetőség

Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség

Változatos munka

A pályázók fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát egy motivációs levél és egy saját készítésű 1500-2000 karakterből álló próbacikk kíséretében 2018. június 30-ig várjuk a wilcsek.medea@bvk.hu címre.

A próbacikkhez választható témakörök: kis és középvállalkozások, startupok, innováció a gazdaságban, a vállalkozói lét Magyarországon. A feladat egy, a témát érintő kérdés felvetése és elemzése.

Posted in Aktualitásaink, Főoldalra, Karrier.