Álláslehetőség: Mikrohitel Menedzser

A Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány budapesti mikrovállalkozásoknak kínál kedvezményes mikrohiteleket és vállalkozásfejlesztési szolgáltatásokat.

Folyamatosan fejlődő mikrofinanszírozási igazgatóságunk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Mikrohitel manager

 FŐBB FELADATOK

  •  Hitelképességgel, finanszírozással kapcsolatos ügyféltárgyalásokon, egyeztetéseken való részvétel
  • A mikrovállalkozói ügyfélkörrel történő kapcsolattartás, az ügyfelek mentorálása a teljes hitelezési folyamat során
  • Hitel-előterjesztések elkészítése, javaslattétel, a szerződéskötés és a folyósítás lebonyolítása
  • Hitel-monitoring, a mikrohitel portfolió gondozása
  • Ügyfélakvizíció, a mikrofinanszírozás népszerűsítésének elősegítése

KÖVETELMÉNYEK, ELVÁRÁSOK

 Felsőfokú gazdasági / számviteli-pénzügyi végzettség

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kompromisszumkész személyiség
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 1-2 éves, mikrovállalkozások vagy kisvállalkozások hitelezésében szerzett gyakorlat
  • Jogosítvány

ELŐNY

  • Vállalkozásfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  •  Főállású munkaviszony
  • Karrierépítési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Változatos munka

A pályázók fényképes magyar nyelvű önéletrajzát egy rövid motivációs levél kíséretében 2017. október 16-ig várjuk az alábbi e-mail címre: borbath.krisztina@bvk.hu.

Posted in Aktualitásaink, Főoldalra, Karrier.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.