Álláslehetőség: Pénzügyi munkatárs

A Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány budapesti mikrovállalkozásoknak kínál vállalkozásfejlesztési és mikrofinanszírozási szolgáltatásokat.

Általános igazgatóságunk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs

Feladatok:

  • Bejövő bizonylatok rögzítése
  • Bankszámlák kezelése
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Pénztárkezelés
  • Kiküldetésekkel kapcsolatos elszámolások kezelése
  • Egyéb adminisztratív teendők ellátása
  • Számviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Pénzügyi területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Teljes munkaidő, napi 8 órában
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Civil szférában vagy államháztartásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Karrierépítési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Változatos munka

A pályázók fényképes magyar nyelvű önéletrajzát egy rövid motivációs levél kíséretében 2017. október 16-ig várjuk az alábbi email címre: borbath.krisztina@bvk.hu

Posted in Aktualitásaink, Főoldalra, Karrier.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.