Álláslehetőség: Projektmenedzser

A Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány (BVK) az egyetlen olyan szervezet, amelyet a Főváros Közgyűlése a budapesti kkv-k fejlesztése céljából hozott létre. Küldetésünk hozzájárulni a budapesti, életképes vállalkozások piaci igényeknek megfelelő fejlődéséhez, ezáltal Budapest gazdaságának élénkítéséhez. Tevékenységünk két pillére az innovatív vállalkozásfejlesztés és a nonprofit mikrofinanszírozás.

A növekvő feladataink ellátásához új munkatársat keresünk teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

Projektmenedzser

Feladatok:

  • részvétel a Közalapítvány éves szakmai programjainak tervezésében, végrehajtásában, valamint a szakmai beszámolók elkészítésében
  • részvétel a Közalapítvány nemzetközi projektjeiben
  • szakmai kapcsolattartás a budapesti kkv-k fejlesztését, a fővárosi üzleti innovációs ökoszisztéma erősítését meghatározó egyéb önkormányzati, állami és nemzetközi programokkal, szereplőkkel

Ennek keretében:

    • elemzések készítése,
    • vállalkozók számára szóló szakmai információs anyagok összeállítása
    • programfejlesztés, szakpolitikai és stratégiai háttéranyagok vagy megalapozó, előkészítő szakmai anyagok összeállítása
    • egyéb szakmai anyagok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magasszintű elemző készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • nemzetközi, többek közt közvetlen EU-s támogatású projektekben szerzett tapasztalat (pl. Interreg, H2020, stb.)

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Karrierépítési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Változatos munka

A pályázók fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát rövid, magyar és angol nyelvű motivációs levél kíséretében 2019. június 10-ig várjuk az alábbi email címre: info@bvk.hu.

Posted in Aktualitásaink, Főoldalra, Karrier and tagged .